Home
Sponsored By:   Elite Sports
/Registration/FamilyAccounts.asp?org=RAPTORATHLETICSBASEBALL
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 05/27/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Castle Rock, Sage Canyon 6:15p 7:45p  >Spring 2020 AA>9AA> 8N Raptors Titanium - Decker Practice    CD 
Larkspur Community Park 6:15p 7:45p  >Spring 2020 AA>11AA> 10N Raptors Black - Schween Practice    RS 
 Tue 05/28/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
DCFG 2 8:00p 9:30p  >Spring 2020 AA>5/6AA> 14A Raptors Black - Gensler Practice    TG 
 Wed 05/29/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Castle Rock, DCFG 3 5:30p 7:30p  >Spring 2020 AAA> Warriors Elite (Quintana) GAME 11N Raptors Altitude - Ewoniuk 11 AAA Playoffs  NP 
Castle Rock, Sage Canyon 6:15p 7:45p  >Spring 2020 AA>9AA> 8N Raptors Titanium - Decker Practice    CD 
Centennial, deKovend 5:30p 7:30p  >Spring 2020 AAA> Yard Dawgs (Sandhoff) GAME 8U Warhawks 8AAA Playoffs  DS 
Larkspur Community Park 6:15p 8:00p  >Spring 2020 AA>13AA> 12N Raptors Titanium - McSweeny Practice    JM 
 Thu 05/30/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
DCFG 2 8:00p 9:30p  >Spring 2020 AA>5/6AA> 14A Raptors Black - Gensler Practice    TG 
DCFG 3 7:00p 8:00p  >Spring 2020 AA>11AA> 10N Raptors Black - Schween Practice    RS 
8:00p 9:00p  >Spring 2020 AA>13AA> 12N Raptors Titanium - McSweeny Practice  Actual start time will be 7:30.  JM 
Englewood, CORNERSTONE 2 5:30p 7:30p  >Spring 2020 AAA> Warriors Elite Rebels (Harris) GAME 9U Colorado Cyclones 9AAA Playoffs  TH 
 Fri 05/31/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Castle Rock, DCFG 2 7:30p 9:30p  >Spring 2020 AA>11AA> Bruins Black (Franklin) GAME 10A Raptors Titanium - Gutschick field change only   
Englewood, CORNERSTONE 2 7:30p 9:30p  >Spring 2020 AA>11AA> Thunder Navy (Nolting) GAME 10N Raptors Black - Schween field change only  RS 
Littleton, HARLOW #1 6:00p 8:00p  >Spring 2020 AA>13AA> 12N Raptors Titanium - McSweeny GAME Columbine Rebels (Knight)    
Louviers, DUPONT 7:30p 9:30p  >Spring 2020 AA>12AA> Thunder Silver (DiStefano) GAME 11 Raptors Black - Clough   MD 
Parker, CHALLENGER 3 (TURF) 5:30p 7:30p  >Spring 2020 AA>13AA> Hawk Navy (Roach) GAME 12A Raptors White - Hickey   SR 
 Sat 06/01/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Centennial, deKovend 11:00a 1:00p  >Spring 2020 AA>13AA> Thunder Navy (Rutherford) GAME 12A Raptors White - Hickey   BH 
Centennial, Homestead #2 9:00a 10:45a  >Spring 2020 AA>7AA> Warriors Red (Haley) GAME 5/6A Raptors Silver - Wiggins   JH 
2:15p 4:00p  >Spring 2020 AA>8AA> 7N Raptors Titanium - Underdahl Game Hawk Blue (Wright)   KT 
4:00p 5:45p  >Spring 2020 AA>8AA> Bruins Red (Schmela) GAME 7A Raptors Black - Dodson   BD 
Centennial, Willow Creek #2 2:15p 4:00p  >Spring 2020 AA>8AA> 7N Raptors Electric - Walker GAME Bruins Royal (Ellsworth)   KW 
Denver, BIBLE #2 3:00p 5:00p  >Spring 2020 AA>12AA> Bear Creek Bombers (Salas) GAME 11A Raptors Titanium - Zuniga back to original field, wrong game moved  CZ 
Englewood, CORNERSTONE 1 3:00p 5:00p  >Spring 2020 AA>13AA> Columbine Rebels (Knight) GAME 12N Raptors Electric - Haley   THI 
Lone Tree, Lone Tree Elem 1:00p 3:00p  >Spring 2020 AA>10AA> Thunder White (Lessnau) GAME 9N Raptors Black - McCann   BL 
Louviers, DUPONT 3:00p 5:00p  >Spring 2020 AA>11AA> Warriors Iron (Priebe) GAME 10A Raptors Titanium - Gutschick   PP 
Parker, CHALLENGER 2 (TURF) 11:00a 1:00p  >Spring 2020 AA>13AA> 12A Raptors Silver - Duffy GAME Spartan Black (Reyes)   KD 
1:00p 3:00p  >Spring 2020 AA>12AA> 11 Raptors Black - Clough GAME Bruins Red (Kindfater)    
Parker, CHALLENGER 3 (TURF) 11:00a 1:00p  >Spring 2020 AA>14AA> 13N Raptors Electric - Webster GAME Spartan Graphite (Stevens) Raptors forfeit   KM 
1:00p 3:00p  >Spring 2020 AA>5/6AA> 14A Raptors Black - Gensler GAME Thunder White (Luisier)   TG 
 Sun 06/02/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Centennial, Homestead #1 2:30p 4:15p  >Spring 2020 AA>7AA> Hawk Blue (Myers) GAME 5/6A Raptors Silver - Wiggins    
Centennial, Homestead #2 2:30p 4:15p  >Spring 2020 AA>8AA> 7N Raptors Titanium - Underdahl GAME Warriors Black (Lytle)   PL 
Centennial, Willow Creek #1 12:45p 2:30p  >Spring 2020 AA>8AA> Thunder Silver (Muller) GAME 7A Raptors Black - Dodson   BD 
Centennial, Willow Creek #2 12:45p 2:30p  >Spring 2020 AA>8AA> 7N Raptors Electric - Walker GAME Hawk Blue (Gorman)   GG 
Highlands Ranch, Northridge Park #3 11:00a 12:45p  >Spring 2020 AA>9AA> 8N Raptors Black - Windels GAME Spartan Grahpite (Zimmerman) field change only   
Littleton, KE 2. 11:00a 1:00p  >Spring 2020 AA>10AA> 9N Raptors Black - McCann GAME Hawk Orange (Davis)   SD 
3:00p 5:00p  >Spring 2020 AA>11AA> 10N Raptors Black - Schween GAME Thunder White (Hodorff)   RS 
Parker, CHALLENGER 3 (TURF) 3:00p 5:00p  >Spring 2020 AA>14AA> 13A Raptors Silver - Burgess GAME Warriors Silver (Macarthur)   MM